‼‼5 medali MISTRZOSTW POLSKI‼‼

Fantastycznym występem zakończył się start reprezentacji SPORTOWEGO KLUBU TAEKWON-DO AN-DO z Pruszcza Gdańskiego na XXX Mistrzostwach Polski Juniorów, które odbyły się w dniach 14-16 maja 2021 roku w Bystrzycy Kłodzkiej. W imprezie wystartowało 200 juniorów reprezentujących 49 klubów z całej Polski.4 osobowa reprezentacja klubu w skład której weszli: zawodnicy Karol Keler i Klaudia Reszka, w roli trenera Dorota Mazur, a powołanie jako sędzia na ta imprezę uzyskał trener Rafał Mach.
Po piątkowej weryfikacji już w sobotę o 9 rano tradycyjnie rozpoczęto zawody konkurencją techniczną układów. Karol Keler po super występie zdobywa pierwszy medal dla naszego klubu i to od razu ZŁOTO🥇 i Mistrzostwo Polski🏆. Klaudia w tej konkurencji poza podium.
Jeszcze przed konkurencją walk w konkurencji technik specjalnychKarol po świetnych skokach wywalczył drugi medal dla AN-DO tym razem BRĄZ🥉. W walkach Klaudia po zaciętych pojedynkach również zdobywa BRĄZ🥉. To już 3 medal. Jest mały niedosyt, bo forma była świetna i niewiele zabrakło do finału, ale to debiut Klaudii w tej kategorii wiekowej więc wszystko przed nią. Karol okazuje się również tak jak w układach i tutaj bezkonkurencyjny. Po świetnym, zaciętym pojedynku finałowym z kolegą Czarkiem Jackowskim z klubu MKST Mińsk Mazowiecki, Karol zdobywa drugi ZŁOTY🥇 medal i Mistrzostwo Polski🏆, a czwarty tego dnia medal dla klubu. Warto dodać, że pojedynek był naprawdę na bardzo wysokim poziomie technicznym i obaj Panowie zasługują na brawa i gratulacje za niesamowite show😉😉👍👍💪💪. Pozostała nam jeszcze konkurencja testów siły, w której nasz zawodnik również został zgłoszony. Z pięciu technik rozbijamy 4 i dzięki takiemu wynikowi zdobywamy kolejny medal tym razem SREBRO🥈 i wice MISTRZOSTWO POLSKI.
Podsumowując imprezę jest mały niedosyt u Klaudii, ale Karol po raz kolejny „rozwala system”💥💥💥! Należy dodać, że zarówno w układach jak i w walkach Karol obronił tytuły Mistrza Polski z poprzedniego roku. Po raz kolejny jego wszechstronność pozwala na zdobycie 4 medali co w podsumowaniu imprezy po raz drugi daje mu tytuł
🏆🏆NAJLEPSZEGO🏆🏆 ZAWODNIKA🏆🏆
MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW.
Duma rozpiera!!
Cóż można więcej napisać? 2 zawodników, 5 medali Mistrzostw Polski i 4 miejsce AN-DO na 49 sklasyfikowanych klubów to stanowczo fantastyczny wynik naszego KLUBU.
Ogromne brawa dla Klaudii i Karola za wytrwałość i determinacje w dążeniu do sportowych celów. Za 2 tygodnie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Trzymajcie kciuki✊✊✊✊