‼️‼️15 medali z Ciechanowa‼️‼️

W miniony weekend w dniach 23-24 października 2021 mieliśmy okazję zaprezentować się na 15 już edycji turnieju MASTERS MAZOVIA CUP w Ciechanowie. Tegoroczna impreza zgromadziła 476 zawodników z 46 klubów z Polski, Litwy i Gruzji. Tym razem nasz klub wystawił liczną, bo aż 26 osobową reprezentację zawodników w różnych kategoriach wiekowych: 8 młodzików, 13 juniorów młodszych, 3 juniorów i 2 seniorów. W roli trenera Dorota Mazur i sędzia Rafał Mach.
Po piątkowej weryfikacji, którą wszyscy przeszli pozytywnie w sobotę ruszyły kategorie najstarszych adeptów z naszego klubu. Po zaciętym dniu rywalizacji zawodnicy z Pruszcza Gdańskiego wywalczyli 7 medali:
👉Przemysław Czerwiński
🥈SREBRO układy stopni mistrzowskich III dan
🥈SREBRO walki seniorów -85 kg
👉Karol Keler
🥉BRĄZ walki seniorów-78 kg
👉Klaudia Reszka
🥉BRĄZ walki juniorek + 65 kg
👉Konrad Witkowski
🥉BRĄZ walki juniorów -68 kg
👉Matylda Ryfa
🥉BRĄZ walki juniorek -60 kg
👉Maja Makuchowska
🥉BRĄZ walki juniorek młodszych +60 kg
Drugi dzień rywalizacji to starty naszych młodzików i pozostałych juniorów młodszych. Młodzicy startowali w 2 konkurencjach technicznych: układy i techniki specjalne.
W bardzo mocno obsadzonych kategoriach dotarcie do strefy medalowej było ogromnym wyzwaniem. Udało się to dwóm zawodniczkom.
👉Maja Głuchowska
🥈SREBRO układy młodziczek 6-7 CUP
👉Paulina Bielińska
🥉BRĄZ układy młodziczek 6-7 CUP
Wśród Panów w konkurencji układów wszyscy poza podium. Najbliżej strefy medalowej w technikach specjalnych uplasował się Kamil Kupiec zajmując 4 miejsce. Dla wszystkich młodzików organizator przygotował pamiątkowe medale za udział.
Starty juniorów młodszych kończą się zdobytymi 6 medalami. Najlepiej wypadł Marek Pietrzak zdobywając medal zarówno w konkurencji układów jak i walk. Poszczególne wyniki chłopaków.
👉Marek Pietrzak
🥈SREBRO układy juniorów młodszych 3 CUP-I DAN
🥉BRĄZ walki juniorów młodszych -70 kg
👉Jakub Stamski
🥉BRĄZ walki juniorów młodszych -70 kg
👉Patryk Wyłupek
🥉BRĄZ walki juniorów młodszych -58 kg
👉Łukasz Flisikowski
🥉BRĄZ walki juniorów młodszych -58 kg
👉Boroch Wojciech
🥉BRĄZ walki juniorów młodszych +70 kg
Podsumowując nasz start. 15 medali to super wynik, ale pozostaje mały niedosyt, bo w wielu momentach stać było naszych zawodników na lepsze lokaty. Na pewno dla wszystkich udział w tak dużej imprezie to sprawdzian posiadanych już umiejętności i impuls do dalszej wytężonej pracy nad błędami. Dla najmłodszych ogromne doświadczenie, znacznie większe niż starty na regionalnych imprezach. MASTERS MAZOVIA CUP zamyka tegoroczny sezon startowy. W 100% zrealizowaliśmy zakładane cele sportowe. Osiągnięte wyniki to ciężka praca zawodników i wszystkich naszych trenerów!
Ogromne gratulacje dla całej EKIPY AN-DO👏👏👏👏👏👏