15-lecie naszego KLUBU!!!!

15 lat minęło…….🥹🥹
Niesamowite! Prawda⁉️
👉W tym czasie wydarzyło się mnóstwo wspaniałych rzeczy zarówno w sferze sportowej ale również wychowawczej i społecznej.
👉Na przygotowanej specjalnie z tej okazji uroczystości która odbyła się w sobotę 📅04.02.2023📅 na naszej sali sportowej, spotkaliśmy się z byłymi i obecnymi zawodnikami ich rodzinami oraz przedstawicielami władz samorządowych i obiektów sportowych na których mamy okazje trenować.
👉Nasza sala na ten dzień zmieniła swoje oblicze dzięki cudownej Pani Asi Korporacja Dekoracja i jej niesamowitych, balonowych dekoracjach. Po przywitaniu zgromadzonych na auli szkolnej gości w części oficjalnej , organizatorki i główni szkoleniowcy klubu trenerka Dorota i Ania przygotowały prezentacje z 15 letniej historii AN-DO.
👉Na koniec wyświetlono również życzenia nagrane specjalnie przez współpracują z klubem, a nieobecną na uroczystości trenerkę Martynę Pietrzeniec.
👉Po nich wręczono podziękowania za współpracę i pomoc w realizacji celów statutowych:
✅Urząd Miasta Pruszcz Gdański reprezentowany przez Pana Wice Burmistrza Jerzego Kulkę i Panią Karolinę Mik kierowniczkę Referatu Oświaty, Kultury i Sportu
✅Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim reprezentowane przez Panią Wice Starostę Marzenę Biernacką.
✅Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim reprezentowanym przez Pana Dyrektora Piotra Pułkowskiego
✅Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Pruszczu Gdańskim reprezentowanych przez Pana Dyrektora Jarosława Karnath oraz Kierownika administracyjnego Pana Andrzeja Ślusarczyka
Podziękowano również wszystkim pracującym i współpracującym z naszym klubem trenerom i instruktorom:
✅Panu Rafałowi Mach,
✅Panu Przemysławowi Czerwińskiemu,
✅Pani Martynie Cichoń,
✅Panu Piotrowi Pełce,
✅Panu Jackowi Stempińskiemu
👉Wybrano również i złożono gratulacje wraz z podziękowaniami najlepszym zawodnikom w całej historii klubu. Na tej liście znaleźli się:
✅Pani Dorota Mazur,
✅Pan Przemysław Czerwiński,
✅Pan Karol Keler,
✅Pani Martyna Cichoń
👉Oprócz podziękowań trenerka Dorota Mazur otrzymała od klubu piękne pamiątkowe ramki z najważniejszymi medalami z jej przygody ze sportem z 🥋Mistrzostw Świata Hiszpania🥇 2013🥋 i 🥋Pucharu Świata Australia 2018🥇🥈🥋.
👉Zawodnicy klubu przygotowali też z okazji 15 lecia niespodziankę TRENERKOM założycielkom.
👉Po części oficjalnej odśpiewano huczne 💯 lat i poczęstowano gości tortem🎂🎂 urodzinowym przygotowanym przez naszego Mistrza Piotra Sowę🍧🍡🍭.
👉Po słodkim akcencie rozpoczęła się zabawa prowadzona przez niezastąpionego DJ GUCIO💃🕺💃🕺.
👉Ten wieczór przepełniony był pozytywną energią, cudownymi wspomnieniami, ogromnym wzruszeniem i niesamowitą atmosferą jaką stworzyliście właśnie
‼️WY WSZYSCY‼️ którzy z nami tworzycie AN-DO TEAM😘😘😘😘
‼️DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE‼️