6 medali na GRAND PRIX POLSKI w Głubczycach!!!

 

GRAND PRIX POLSKI W TAEKWON-DO ITF – Głubczyce 2018

 

 

Świetnym wynikiem zakończyła się rywalizacja naszych zawodników na GRAND PRIX POLSKI. Do Głubczyc wyjechała z Pruszcza Gdańskiego 7 osobowa reprezentacja.

Rafał Mach, Patrycja Kaniowska i Piotr Maj SĘDZIOWIE. Karol Janik i Przemysław Czerwiński zawodnicy seniorzy oraz Karol Keler i Krystian Kułakowski zawodnicy juniorzy.

Tradycyjnie w sobotę rozgrywały się kategorie seniorskie. Świetny start w konkurencji układów zalicza Karol Janik który po zaciętych pojedynkach wygrywa kategorię zdobywając złoty medal. Przemysław Czerwiński w układach brąz a w walkach świetny pojedynek w finale i nie wiele zabrakło do zwycięstwa, Przemek zdobywa srebro.

Niedziela to starty juniorów.

Rolę trenera pełnił w tym dniu doświadczony zawodnik Przemysław Czerwiński.

Straty młodszych zawodników kończą się również bardzo dobrym wynikiem.

Karol Keler zdobywa brąz w układach stopni mistrzowskich i brąz w konkurencji walk -68 kg. Krystian Kułakowski również brąz w konkurencji walk w kategorii -54 kg.

W sumie 4 zawodników zdobyło 6 medali na ważnej imprezie ogólnopolskiej.

Krystian Kułakowski i Karol Keler otrzymali już oficjalne powołania do Kadry Narodowej Juniora i będą reprezentować nasz kraj i Pruszcz Gdański 12-15.04.2018 na Mistrzostwach Europy które odbędą się w Maribor na Słowenii.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dobry start naszych juniorów!