6 MEDALI NA GRAND PRIX POLSKI W TAEKWON-DO ITF

W dniach 31 marca do 2 kwietnia 2017 roku na hali w Bezledach odbyło się GRAND PRIX POLSKI w TAEKWON-DO ITF. Nasz Klub reprezentowało 9 osób. Trenerzy Anna Misztal i Dorota Mazur, zawodnicy: Martyna Cichoń, Weronika Kraska, Przemysław Czerwiński , Karol Keler, oraz nasza klubowa instruktorka Martyna Pietrzeniec, zawodniczka CSA Podlasie, sędziowie Patrycja Kaniowska i Piotr Maj. W sobotę odbywały się wszystkie kategorie seniorskie . Przemysław Czerwiński wystartował w konkurencji indywidualnych układów mężczyzn stopień II Dan i zakończył konkurencje zdobywając brązowy medal. Martyna Pietrzeniec zdobyła 2 medale: srebro w konkurencji indywidualnych układów kobiet III Dan, i brąz w konkurencji indywidualnych walk kobiet – 56 kg. W niedzielę odbywały się starty juniorów gdzie zdobiliśmy 3 medale. Dwa srebra zdobył Przemek w konkurencji indywidualnych walk mężczyzn +75 kg oraz technik specjalnych. Martyna Cichoń, która po kontuzji jakiej doznała na poprzednich zawodach przegrała w półfinale po bardzo kontrowersyjnym werdykcie i w repasażach wywalczyła brązowy medal . Weronika Kraska odpadła tuż przed strefą medalową w układach kobiet I Dan, a Karol Keler przegrał w ostatnich sekundach w walce o brązowy medal.