KOLEJNY MISTRZ POLSKI Z AN-DO

👉W dniach 13-14 maja 2022 roku na hali Sportowej w Pankach odbyła się kolejna najważniejsza impreza w kategorii wiekowej juniora. XXXI Mistrzostwa Polski zgromadziły 200 zawodników z 45 klubów, a nasz klub reprezentowała 4 osobowa ekipa:
✅Trenerka Dorota Mazur
zawodnicy
✅Konrad Witkowski
👉Plan minimum na te zawody to zdobycie 3 medali. Po porannych konkurencjach technicznych tylko Szymonowi udaję się wskoczyć na podium zdobywając pierwszy medal dla AN-DO i to od razu SREBRO i tytuł WICE MISTRZA POLSKI w konkurencji układów stopni mistrzowskich I-III dan. Konrad w tej konkurencji daleko na 33 miejscu.
👉W technikach specjalnych mimo cichej nadziei na medal niestety Szymon kończy konkurs na miejscu 10. Klaudia po raz pierwszy spróbowała swoich sił w konkurencji TESTÓW SIŁY, która rozgrywana jest tylko na Mistrzostwach Polski. Po rozbiciu 2 z 3 technik ostatecznie zajmuje miejsce 6 tak więc jest mały niedosyt.
👉Druga połowa dnia to wyczekiwane konkurencje walk. Konrad i Klaudia po wyrównanych pojedynkach kończą rywalizację na 3 miejscach zdobywając dla naszego klubu 2 BRAZOWE medale. Klaudia walki +65 kg, a Konrad walki -75 kg.
Fantastyczną dyspozycja tego dnia wykazał się Szymon, który jak burza przechodzi pojedynki eliminacyjne i po przepięknym finale zdobywa ZŁOTO i tytuł MISTRZA POLSKI JUNIORÓW w konkurencji walk -68 kg.
👉Warto dodać, że Szymek jest 11 MISTRZEM POLSKI wychowanym przez klub AN-DO!!!
👉Wynik medalowy naszych zawodników daje nam 8 miejsce na 45 startujących klubów!
Wielkie GRATULACJE👏👏👏👏👏👏
‼️Do Pruszcza wracamy z 4 medalami. Cel zakładany na te zawody realizujemy w 100%.‼️
👉Przed nami jeszcze 2 imprezy. 27-29 maja Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i 03-05 czerwca Mistrzostwa Polski Seniorów.