KOLEJNY MISTRZ POLSKI Z PRUSZCZA!

👉XXXII Mistrzostwa Polski Juniorów, które odbyły się w dniach 20-21 maja 2023 w Radzyniu Podlaskim za nami. 6 osobowa reprezentacja zawodników tym razem przywozi do Pruszcza tylko jeden medal ale za to ten NAJCENNIEJSZY!
@szymonbanakowicz SZYMON BANAKOWICZ po raz drugi udowadnia, że jest najlepszym juniorem w kategorii -68 kg zdobywając ZŁOTO🥇i tytuł 🏆MISTRZA POLSKI🏆
👉To 13 tytuł najlepszego zawodnika w kraju zdobyty przez wychowanka naszego klubu dla Pruszcza Gdańskiego.
👉Starty pozostałych zawodników to wielki niedosyt! Po udanych występach na imprezach sprawdzających Grand Prix, Puchar Polski i medalach na Mistrzostwach Europy nie na to liczyliśmy. Od doświadczonych zawodników zawsze wymaga się więcej! Najbliżej podium odpadli Konrad Witkowski w układach i Kamil Starczewski w walkach. Kamil pomimo niezłych walk stoczonych w repasażach ulega przeciwnikowi w walce o brąz. Stanowczo zabrakło „paliwa”. Niestety tak to jest w sporcie, że nie zawsze wszystkie „trybiki” wskakują tak jak trzeba.
👉Przed nami jeszcze 2 imprezy w tym sezonie. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2-4 czerwca 2023 w Tomaszowie Mazowieckim i Puchar Europy na który jedziemy 16-18 czerwca 2023 do Lublina.
👉Wracając do tematu Mistrzostw Polski Juniorów. Gratulujemy trenerowi Łukasz Ciężki Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon – Do za zorganizowanie wyjątkowej imprezy! Cała oprawa graficzna, medale, puchary, nagrody rzeczowe dla zawodników na podium, sprawne przeprowadzenie dwóch dni imprezy to pełny PROFESJONALIZM!!! OGROMNE BRAWA za PRAWDZIWE MISTRZOSTWA POLSKI!‼‼
Lubimy odwiedzać Radzyń Podlaski! Na pewno chętnie do WAS wrócimy😍