馃挭馃槂 Dla os贸b kontynuuj膮cych przygod臋 w naszym klubie przypominamy podzia艂 grup TYGRYS脫W馃惎 I TAEKWON-DO 馃 na sezon 2019/2020 z ZSO nr 1馃憤

馃惎 GRUPA TYGRYS脫W NR 3 SALA 34 馃惎

PONIEDZIA艁EK 17.00-18.00 – Trener Rafa艂 Mach

WTOREK 18.00-18.45 – Trener Dorota Mazur/Martyna Cicho艅

1 Barbara P
2 Maksymilian B
3 Hanna P
4 Filip M
5 Anna Z
6 Julia P
7 Jan C
8 Martynka P
9 Marcel S
10 Kacper S
11 Kalina C
12 Jakub L
13 Aleksander Z
14 Magda K
15 Aleks H
16 Magda B
17 Marta B

馃惎 GRUPA TYGRYS脫W NR 4 SALA 34 馃惎

艢RODA 17.00-18.00 – Trener Rafa艂 Mach

CZWARTEK 18.00-18.45 – Trener Dorota Mazur/Weronika Kraska

1 Henryk D
2 Aleksander B
3 Aleksandra P
4 Alicja T
5 Marcelina U
6 Konrad K
7 Zuzanna T
8 Szymon T
9 Jakub P
10 Marcel O
11 Szymon G
12 Wiktor R
13 Konrad P
14 Wojtek
15  Bartosz
16 Teodor B
17 Marcel K
18 J臋drek F
19 Miko艂aj B
20 Miko艂aj C
     

馃 GRUPA TAEKWON-DO NR 2 SALA 34 馃

Trener Rafa艂 M. II dan

PONIEDZIA艁EK I 艢RODA 18.00-19.00

1 G Olga 0 zima
2 C Przemek 0 zima
3 K Marta 0 zima
4 K Antek 0 zima
5 P Micha艂 0 zima
6 S Hanna 0 zima
7 P Dominik 0 zima
8 P Ola 0 zima
9 W Kacper 0 zima
10 S Hanna 0 zima
11 M Jakub 0 zima
12 B Oskar 0 zima
13 M Bartek 0 zima
14 Weronika 0 zima
15 S Lena 0 zima
16 L Wiktor 0 zima
17 W Jakub 0 zima
18 W Szymon 0 zima
19 R Aleksander 0 zima
20 K Oliwier 0 zima
21 S Bartosz 0 zima
22 R Artur 0 zima
23 A Jeremi 0 zima

馃 GRUPA TAEKWON-DO NR 3 SALA AULA 馃

Trenerka Martyna P. III dan

WTOREK I CZWARTEK 17.00 DO 18.00

1 A Zofia 10 lato
2 C Alicja 10 lato
3 C Ignacy 10 lato
4 K Adam 10 lato
5 K Tola 10 lato
6 K Karolina 10 lato
7 M Zosia 10 lato
8 M Dominika 10 lato
9 N Olgierd 10 lato
10 D Borys 10 lato
11 R Kaja 10 lato
12 S Jakub 10 lato
13 S Filip 10 lato
14 S Kinga 10 lato
15 S Vivien 10 lato
16 S Kinga 10 lato
17 W Miko艂aj 10 lato
18 W Krzysztof 10 lato
19 W Piotr 10 lato
20 K Szymon 10 lato
21 S Alicja 10 lato
22 L Oskar 10 lato
23 M Natalia 10 lato
24 J Antek 10 zima
25
26
27
G
H
H
Nikodem
Tomi艂
Tymian
0
10
10
zima
lato
lato

馃 GRUPA TAEKWON-DO NR 4 SALA AULA 馃

Trenerka Martyna P. III dan

WTOREK I CZWARTEK 18.00 DO 19.00

1 P Ignacy 9 lato
2 S 艁ucja 9 lato
3 R Mateusz 9 lato
4 Mateusz 9 lato
5 C Kacper 9 lato
6 M Mateusz 9 lato
7 N Kacper 9 lato
8 B Ada 9 lato
9 K Antek 9 lato
10 K Oskar 9 lato
11 M Mateusz 9 lato
12 S Adam 9 lato
13 Z Kuba 9 lato
14 H Maksym 9 lato
15 N Nikodem 9 lato
16 K Andzelika 10 zima
17 L Adam 10 zima
18 K Leon 10 zima
19 M Blanka 10 zima
20 Bart艂omiej 10 zima
21 K Przemek 10 zima
22 W Piotr 10 zima
23 S Karen 10 zima
24 H Mateusz 10 zima
25 S Bartosz 10 zima
26 M Ala 10 zima
27
28
29
M
C
B
Sta艣
Kamil
Bartek
10
10
10
zima
zima
zima

馃 GRUPA TAEKWON-DO NR 5 SALA AULA 馃

Instruktor Przemys艂aw C. III dan

PONIEDZIA艁KI I 艢RODY 18.00 DO 19.00

1 C Max 7 zima
2 H Igor 6 lato
3 P Mateusz 8 zima
4 R Igor 7 zima
5 W Karol 7 zima
6 Z Jakub 8 zima
7 Z Jeremi 6 lato
8 S Miko艂aj 8 lato
9 F Daria 8 lato
10 F Jakub 8 lato
11 Pawe艂 8 lato
12 J Szymon 8 lato
13 K Kalina 8 lato
14 D Martyna 9 lato
15 K Kamil 8 zima
16 M Micha艂 8 zima
17 M Maja 8 zima
18 M Kinga 8 zima
19 M Kacper 7 zima
20 P Maja 8 zima
21 P Martyna 8 zima
22 P Micha艂 8 zima
23 S Adam 8 zima
24 S Jakub 8 zima
25 W Agata 9 lato
26 G Agata 9 lato
27 L Maria 9 lato
28
29
30
31
L
P
G
S
Marta
Joanna
Wojciech
Szymon
9
9
10
9
lato
lato
zima
lato

馃 GRUPA TAEKWON-DO NR 6 SALA AULA 馃

Trenerka Dorota M. V dan, Instruktor Piotr Maj 1 cup

WTOREK I CZWARTEK 19.00 DO 20.00, PI膭TEK 17.00-18.30

1 W Patryk 6 zima
2 G Piotr 6 zima
3 S Franciszek 6 zima
4 N Wojtek 5 zima
5 S Dawid 5 zima
6 C Julia 5 zima
7 P Alex 5 zima
8 G Wiktoria 6 zima
9 B Marta 6 zima
10 J Antonii 7 zima
11 T Marek 6 zima
12 K Jakub 7 zima
13 W Micha艂 7 zima
14 B Magda 5 zima
15 M Nikola 6 zima
16 P Marek 5 zima
17 M Kamil 5 zima
18 E Filip 7 zima
19 S Gabrysia 6 zima
20 Z Micha艂 7 zima
21 B Ewa 6 zima
22 D Micha艂 8 zima
23 F Krzysztof 7 zima
24 F Marcel 7 zima
25 G Wiktor 7 zima
26 J Emila 8 zima
27 K Sebastian 7 zima
28 K Borys 6 zima
29 L Krzysztof 7 zima
30 M Paulina 7 zima
31 S Emil 6 zima
32 Mateusz 7 zima
33 T Oliwia 8 zima
34 T Bartek 9 zima
35 K Patrycja 9 zima

馃 GRUPA TAEKWON-DO NR 7 SALA AULA 馃

Trenerka Dorota M. V dan

PONIEDZIA艁EK, WTOREK, 艢RODA, CZWARTEK, PI膭TEK

1 C Przemys艂aw III DAN
2 K Karol I DAN
3 K Krystian I DAN
4 T Kacper 3
5 R Klaudia 2
6 B Szymon 1
7 W Konrad 3
8 R Matylda 2
9 G Oskar 3
10 S Alicja 4
11 G Anna 4
12 B Wojtek 3
13 N Bartek 3
14 S Oliwia 3
15 H Micha艂 3
16 S Jakub 4
17 W Kinga 6
18 F 艁ukasz 4
19 K Adam 4
20 M Maja 4
21 K Natan 4
22 S Maria 4
23 P Zuzanna 4
24 S Kamil 4
25 K Jerzy 6
26 M Micha艂 5
27 S Szymon 4
28 K Tomasz 1
29 L Witold 1
30 Z Krzysztof 5
31 K Wiktor 9
32 G Krzysztof 8
33 S Piotr 1
34 L Piotr 1