PRUSZCZAŃSKIE LWY PO RAZ 8 NAJLEPSZE W WOJEWÓDZTWIE!!!!

👉W sobotę 3 grudnia 2022 roku na hali sportowo-widowiskowej w Pruszczu Gdańskim odbyła się kolejna edycja MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO.
👉Po raz kolejny mieliśmy przyjemność być gospodarzem najważniejszej imprezy w regionie.
👉W imprezie wzięła udział rekordowa liczba 💥481💥 zawodników reprezentujących 6 klubów z województwa pomorskiego:
AN-DO na te Mistrzostwa wystawiło ‼‼💥👉303 👈💥‼️‼️zawodników.
Podopieczni trenerów i instruktorów klubu:
Dorota Mazur, Rafał Mach, Martyna Pietrzeniec, Czerwiński Przemysław, Martyna Cichoń, i Jacek Stempiński zdobyli dla Miasta Pruszcz Gdański rekordową ilość ‼️‼️🔥235🔥‼️‼️ medali 🥇🥈🥉
👉Impreza wystartowała o godzinie 10.00 kategoriami najmłodszych uczestników z roczników 2018,2017 i 2016 konkurencjami technicznymi, sprawnościowym torem „MAŁEGO WOJOWNIKA” oraz konkurencją TURBO CHAGI (szybkościowe techniki kopane na czas).
👉Starty pozostałych roczników zostały podzielone na godziny: 11.00 – rocznik 2015,2014 i 2013, godzina 13.00 – młodzicy roczniki 2012,2011 i 2010 i na godzinę 15.00 wszyscy juniorzy młodsi i juniorzy.
👉Mimo małych potknięć udało się przeprowadzić w miarę sprawnie całą imprezę.
Wśród juniorów tytuł 🔥NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA🔥 otrzymał ‼️SZYMON BANAKOWICZ‼️ AN-DO Pruszcz Gdański.
👉Przez 9 lat od 2014 roku do 2022 nasz klub zwyciężał w klasyfikacji medalowej. Rok 2020 niestety ze względu na COVID 19 impreza się nie odbyła. W tym roku po raz ‼️👉8 👈‼️ udało nam się utrzymać tytuł 🔥🔥NAJLEPSZEGO KLUBU🔥🔥 w województwie pomorskim.
👉To zasługa ciężkiej pracy naszych trenerów i zawodników!! Rozwijamy się dzięki WAM!
👉Z roku na rok jest nas coraz więcej i to potwierdza, że robimy wspaniałą robotę w pracy z młodzieżą w angażowaniu ich do aktywnego spędzania czasu, a takie wyniki jak tegoroczne mistrzostwa totalnie motywują do dalszej wytężonej pracy.
Dziękujemy ‼️WSZYSTKIM ‼️startującym zawodnikom, wszystkim trenerom, instruktorom za sportowe emocje i pomoc w organizacji imprezy!
👉Wszystkim zaangażowanym w 💥AKCJA BUFET💥 za wspaniałości jakie przynieśliście!! Zebrane środki zostaną przekazane zna zakup sprzętu sportowego do naszego klubu o czym WAS na pewno poinformujemy!
🏆Poniżej klasyfikacja medalowa klubów:🏆
1. SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO w Pruszcz Gdańskim
2. GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
3. Klub Sportowy TAEKWON Kolbudy
4. WINISZEWSKI Słupsk/Ustka
5. Klub Sportów Walki NEPTUN Gdańsk
6. Akademicki Klub Taekwon-do UDAR