Galeria zdjęć

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przemek Dżony Czerwiński Mistrzostwa Świata 09-16.10.2017 Dublin, IRLANDIA

 

 

 

 

 

Kolejny egzamin klubowy na stopnie uczniowskie

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości Pani Justyny Thielmann

 

8 PUCHAR EUROPY w TAEKWON-DO ITF i 8 medali dla AN-DO!!! Po 8 latach po raz drugi, PUCHAR EUROPY rozgrywany jest w Polsce w mieście Lublin. W roku 2009 nasz zawodnik Patryk Lubiński po raz pierwszy zdobywa BRĄZOWY medal dla klubu na międzynarodowej imprezie. Od tego się zaczęło. Dziś zawodnicy AN-DO startują z powodzeniem na wszystkich najważniejszych imprezach Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy, Pucharach Świata i Pucharach Europy. Te 2 pierwsze, najważniejsze, czyli Mistrzostwa Świata i Europy są zarezerwowane tylko dla najlepszych, wyselekcjonowanych zawodników reprezentujących Kadry Narodowe. Puchar Świata i Puchar Europy dają szansę wszystkim uczestnikom na sprawdzenie swoich umiejętności w gronie kolegów i koleżanek z zagranicy.

 

Aż 250 uczestników zgromadziły tegoroczne III Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcz Gdański, które odbywały się 3 czerwca 2017 roku na Hali Widowiskowo-Sportowej w naszym mieście. Po raz kolejny zaprzyjaźnione kluby taekwon-do dają możliwość zdobycia doświadczenia swoim wychowankom. To już 11 edycja Profesjonalnej Ligi Taekwon-do której częścią są również zawody w Pruszczu.

 

 

no images were found

 

W sobotę 8 kwietnia na hali Sportowo –Rekreacyjne przy ZSO nr 1 nasz klub był organizatorem Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i II eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

 

W dniach 31 marca do 2 kwietnia 2017 roku na hali w Bezledach odbyło się GRAND PRIX POLSKI w TAEKWON-DO ITF. Nasz Klub reprezentowało 9 osób. Trenerzy Anna Misztal i Dorota Mazur, zawodnicy: Martyna Cichoń, Weronika Kraska, Przemysław Czerwiński , Karol Keler, oraz nasza klubowa instruktorka Martyna Pietrzeniec, zawodniczka CSA Podlasie, sędziowie Patrycja Kaniowska i Piotr Maj.

 

W sobotę 8 kwietnia na hali Sportowo –Rekreacyjne przy ZSO nr 1 nasz klub był organizatorem Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i II eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

 

W sobotę 11 marca odbyła się 10 edycja Profesjonalnej Ligi Taekwon-do, a pierwsza impreza w roku 2017. Organizatorem tej edycji była BARTOSZYCKA SZKOŁA TAEKWON-DO z trenerem Tomaszem Zaręba na czele, która przygotowała zawody w nowoczesnej hali sportowej w Bezledach.

 

W dniach 3-5.03.2017 roku w Mykanowie pod Częstochową odbyła się pierwsza, ważna w tym sezonie impreza Puchar Polski Juniorów i Seniorów w taekwon-do ITF. Pierwsza eliminacja dla seniorów do Mistrzostw Polski i sprawdzian dla Kadrowiczów przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy. Frekwencja dopisała! Aż 140 juniorów i 170 seniorów z 40 klubów z całej Polski walczyło o miejsca medalowe.

 

no images were found

 

Spotkanie integracyjne zawodników AN-DO oraz spotkanie z autorytetem sportowym Panią Iwona Guzowską.

 

Kolejny egzamin naszych Tygrysów.

 

W grudniu w naszym Klubie odbył się egzamin klubowy.

 

W dniu 11 grudnia 2016 w Lublinie nasz wychowanek uzyskał promocje na stopień II DAN.

 

W dniu 4 grudnia 2016 roku w Miejskiej Hali Sportowej przy ulicy Kołobrzeskiej 61 w odbyły się kolejne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w TAEKWON-DO ITF. AN-DO 3 ROK Z RZĘDU NAJLEPSZE W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM

 

Podsumowanie Profesjonalnej Ligi Taekwon-do 2016.

 

Po raz kolejny nasz klub wziął udział w Master Mazovia Cup.