‼️‼️REKORDOWE MISTRZOSTWA‼️‼️

W sobotę 4 grudnia 2021 roku na hali sportowo-widowiskowej w Pruszczu Gdańskim odbyła się kolejna edycja MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO. Tegoroczną imprezę zorganizował nasz klub przy współpracy i pomocy Gdański Klub Taekwon-do oraz trenera Marcin Wołosz.
W imprezie wzięła udział rekordowa liczba 380 zawodników reprezentujących 6 klubów z województwa pomorskiego:
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO w Pruszczu Gdańskim
 
Klub Sportów Walki NEPTUN Gdańsk
AN-DO na te Mistrzostwa wystawiło ‼️‼️👉234 zawodników 👈 ‼️‼️ Podopieczni trenerów i instruktorów klubu: Dorota Mazur, Rafał Mach, Martyna Pietrzeniec, Czerwiński Przemysław, Martyna Cichoń, Piotr Suska Maj i Jacek Stempiński zdobyli dla Miasto Pruszcz Gdański rekordową ilość 🔥🔥👉155 medali🔥🔥👈‼️‼️
Impreza wystartowała o godzinie 10.00 kategoriami najmłodszych uczestników z roczników 2017,2016 i 2015 konkurencjami technicznymi i sprawnościowym torem „MAŁEGO WOJOWNIKA”. Ze względu na obostrzenia sanitarne podzieliliśmy starty pozostałych roczników na godziny: 11.00 – rocznik 2014,2013, 12.00 – rocznik 2012, 13.00 – młodzicy, roczniki 2011,2010,2009 i na godzinę 15.00 wszyscy juniorzy młodsi i juniorzy.
Dzięki świetnemu planowi konkurencje przebiegały naprawdę bardzo sprawnie i mimo dużej ilości zawodników zakończyliśmy imprezę o przewidywanym czasie. To zasługa naszej trener Ania Misztal, która w tej kwestii jest niezastąpiona i dzięki jej pracy po raz kolejny organizacja zawodów udała się wzorowo.
Wśród młodzików niespodziankę sprawili zawodnicy naszego klubu Kamil Kupiec i Julia Śleszyńska zdobywając zarówno w układach jak i technikach specjalnych 🥇ZŁOTE 🥇medale co w podsumowaniu startów tej kategorii wiekowej daje im tytuł ‼️NAJLEPSZEGO MŁODZIKA‼️ i ‼️MŁODZICZKI‼️ turnieju.
Wśród juniorów tytuły ‼️NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW‼️ otrzymali Aleksandra Domurad GKT Gdańsk i Konrad Witkowski AN-DO Pruszcz Gdański.
Przez👉5 lat 👈od 2015 roku do 2019 nasz klub zwyciężał w klasyfikacji medalowej. Rok 2020 niestety ze względu na COVID 19 impreza się nie odbyła. W tym roku po raz🔥 6 🔥 udało nam się utrzymać tytuł ‼️‼️🔥NAJLEPSZEGO KLUBU🔥‼️‼️w województwie pomorskim. To zasługa ciężkiej pracy naszych trenerów i zawodników!! Rozwijamy się dzięki WAM! Z roku na rok jest nas coraz więcej i to potwierdza, że robimy wspaniałą robotę w pracy z młodzieżą, a takie wyniki jak tegoroczne mistrzostwa totalnie motywują do dalszej wytężonej pracy.
Dziękujemy WSZYSTKIM startującym zawodników, wszystkim treneromni instruktorom za sportowe emocje i pomoc w organizacji imprezy!
Poniżej klasyfikacja medalowa klubów:
1. SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO w Pruszcz Gdańskim
61 x 🥇ZŁOTO, 38 X 🥈SREBRO, 56 X 🥉BRĄZ
2. GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
16 X 🥇ZŁOTO, 11 X 🥈SREBRO, 11 X 🥉BRĄZ
3. Klub Sportów Walki NEPTUN Gdańsk
5 x 🥇ZŁOTO, 6 X 🥈SREBRO, 12 X 🥉BRĄZ
4. Akademicki Klub Taekwon-do UDAR Gdańsk
4 X 🥇ZŁOTO, 5 X 🥈SREBRO, 8 X 🥉BRĄZ
5. Klub Sportowy TAEKWON Kolbudy
3 x 🥇ZŁOTO, 11 X 🥈SREBRO, 31 X 🥉BRĄZ
6. WINISZEWSKI Słupsk/Ustka
2 x 🥈SREBRO, 7 X 🥉BRĄZ