NOWY PODZIAŁ NA GRUPY SEZON SPORTOWY 2022/2023

🥋🥋GRUPY TAEKWON-DO🥋🥋
 
✅GRUPA „0” Początkująca – prowadząca trenerka Dorota Mazur VI dan
Poniedziałki i Środy 17.00 aula szkolna
Nowy nabór. Osoby zapisujące się od września 2022.
 
✅Grupa 1 – Prowadząca trenerka Martyna Cichoń I dan
Poniedziałki i Środy 18.00 sala 32 przy hali sportowej
(grupa ćwicząca w sezonie 2021/2022 w poniedziałki i środy u trenerki Doroty o 17.00)
Ba Marcelina
Bo Aleksandra
Bo Alicja
Ci Iga
Cz Karol
Ge Hanna
Ge Marta
Go Wikor
Jo Adam
Ko Natalia
Le Nina
Mi Maksymilian
No Laura
Pł Wojtek
Po Antoni
Ro Jerzy
Sh Patryk
Sk Wiktor
Sz Franciszek
Zd Leon
Zh Zakhar
Po Dawid
Wi Sylwia
 
✅Grupa 2 – Prowadzący trener Rafał Mach III dan
Poniedziałki i Środy 18.00 sala 34 przy hali sportowej
Cz Szymon
Cz Oliwier
Cz Barbara
Dy Józef
He Weronika
Kr Ignacy
La Natalia
So Hanna
Su Wiktoria
Wa Witek
Ch Tomasz
Ch Szymon
Ja Jacek
Ko Gabriel
Le Patryk
Li Kacper
Ma Kacper
No Kacper
Pa Leon
Pe Michał
Rz Jan
Sz Michał
Żm Wojciech
 
✅Grupa 3 – Prowadząca trenerka Martyna Pietrzeniec IV dan
Wtorki i Czwartki 17.00 aula szkolna
Gę Szymon
Ri Bartłomiej
Du Adam
En Fabian
Fi Laura
Fr Antoni
Bi Bartosz
Bo Marta
Bo Adam
Cz Stefan
Ej Blanka
Fe Łukasz
Ka Mikołaj
Kl Krzysztof
Ku Bogusław
Ku Hanna
Mu Oliwia
Ni Wojciech
Po Kinga
Wa Matylda
Wr Tymek
Gó Franciszek
Ka Dawid
Ko Igor
Wi Jakub
 
✅Grupa 4 – Prowadząca trenerka Martyna Pietrzeniec IV dan
Wtorki i Czwartki 18.00 aula szkolna
Hr Maksym
Ko Wojciech
Kr Oliwia
Kr Lila
La Tymoteusz
La Magdalena
Ma Lena
Rz Hanna
Sm Maria
So Hanna
St Zuzana
Tr Jakub
Zd Aleksander
Ba Maksymilian
Bl Aleksander
Dy Henryk
Fe Jędrek
Ko Magda
La Jakub
La Stanisław
Pi Barbara
Po Aleksandra
Sz Franciszek
To Alicja
Ty Aleksander
Wa Szymon
Za Aleksander
 
✅Grupa 5 – Prowadzący trener Przemysław Czerwiński IV dan
Poniedziałki i Środy 18.00 aula szkolna
Ba Bartosz
Ch Kacper
Ha Mateusz
Ko Leon
Ko Przemysław
Ła Bartłomiej
Pi Ignacy
So Karen
Sz Adam
Sz Bartosz
Wi Piotr
Me Mateusz
Kn Andzelika
Ko Tola
Si Jakub
Sk Filip
Śl Weronika
Wi Krzysztof
Wi Piotr
Ch Przemek
Ch Mikołaj
Ha Tomił
Ha Tymian
Ki Marta
Pe Dominik
Pę Aleksandra
Sk Nikola
Sk Piotr
Su Hanna
We Jakub
Wi Kacper
 
✅Grupa 6 – Prowadząca trenerka Dorota mazur VI dan
Wtorki i Czwartki 19.00 aula szkolna
Ce Jan
Ci Max
Da Martyna
De Jakub
Dz Michał
Fe Krzysztof
Kl Laura
Ko Borys
Ku Kamil
La Oskar
Le Marta
Ła Paweł
Mu Kacper
Pi Mateusz
Sz Antoni
Szc Mikołaj
Wę Michał
Za Jakub
Ka Oskar
Li Maria
Me Mateusz
Ne Kacper
Ne Szymon
Ru Artur
Sa Szymon
So Mikołaj
Wa Agata
Zi Kuba
Śl Julia
Sz Kinga
Ku Szymon
Ma Blanka
 
✅Grupa 7 – Prowadząca trenerka Dorota Mazur VI dan
GRUPA SPORTOWA I DLA DOROSŁYCH.
Wszyscy członkowie bez zmian
Dochodzą do tej grupy od września:
+ Sa Gabriela
+ Bo Karol
 
🐯🐯GRUPY TYGRYSOWE🐯🐯
 
👉WTOREK godzina 17.00 nowa grupa początkująca nr 1 prowadzący trenerka Dorota Mazur VI dan
👉CZWARTEK godzina 17.00 nowa grupa początkująca nr 2 prowadzący trenerka Dorota Mazur VI dan
 
✅ ZAAWANSOWANE TYGRYSY Grupa 3 ( BEZ RODZICÓW)
Poniedziałek 17.00-17.55 trening taekwon-do
Wtorek 18.00 – 18.45 dalej program TKD TIGERS
Bu Kajetan
Di Alicja
Do Nikodem
El Ignacy
Ga Melania
Go Mikołaj
Gr Antonina
He Ignacy
Kis Hubert
Ko Tymon
Ku Nikodem
La Szymon
La Radosław
Ło Krzysztof
Mi Aleksander
Pa Miłosz
Ro Adam
Sh Julian
Wr Hanna
 
✅ZAAWANSOWANE TYGRYSY Grupa 4 ( BEZ RODZICÓW)
Środa 17.00-17.55 trening taekwon-do
Czwartek 18.00-18.45 dalej program TKD TIGERS
Ar Klara
Da Ada
El Aleksander
Ho Antoni
Jó Jakub
Ki Lucyna
Ko Pola
La Kacper
Ma Franciszek
Pit Władek
Ra Bartosz
Sk Oliwia
Sm Franciszek
Sm Julek
St Tymoteusz
Sz Hania
Sz Borys
Wi Dominik
Ka Marika
Prosimy o dokładne zapoznanie się z powyższym podziałem i dobre zaplanowanie zajęć dodatkowych😉😉
W razie pytań prosimy o kontakt z trenerami prowadzącymi👍