6 medali na X MAZOVIA MASTERS CUP

 

6 medali na X MAZOVIA MASTERS CUP

W dniach 18-19 listopada w Ciechanowie odbyła się dziesiąta edycja międzynarodowego turnieju TAEKWON-DO MAZOVIA MASTERS CUP która po raz kolejny zgromadziła liczną grupę zawodników około 300 startujących, reprezentujących Rosję, Białoruś, Gruzję, Łotwę oraz Polskę.  Jak co roku          i tym razem Klub z Pruszcza Gdańskiego miał na tej imprezie swoją reprezentacje.

SKT AN-DO reprezentowały  4 osoby:  trener i zawodnik – Dorota Mazur, ZAWODNICY: Martyna Cichoń, Kinga Domel i Przemysław Czerwiński.

Wprawdzie impreza jest organizowana w terminie przed głównym sezonem startowym który rozpoczyna się w przyszłym roku w marcu Pucharem Polski, ale jest to świetny sprawdzian czy praca na treningach idzie we właściwym kierunku i daje szansę na poprawienie błędów i dopracowanie nabytych już umiejętności. I chociaż jest mały niedosyt w przypadku  Przemka i Kingi to i tak uważamy ten start za dobry wynik sportowy i świetną prognozę na zbliżający się sezon startowy. Przyszły rok to bardzo napięty kalendarz ponieważ czekają nas 3 duże imprezy . W kwietniu Mistrzostwa Europy w Bułgarii, w czerwcu Puchar Europy w Lublinie i najważniejsze Mistrzostwa Świata w Irlandii. Wyniki naszych zawodników pozwalają myśleć o kolejnych powołaniach do Kadry Narodowej.

Nasi juniorzy zdobyli:

Martyna Cichoń
ZŁOTO w kategorii walk -60 kg

Kinga Domel

SREBRO w kategorii walk +65 kg

Przemysław Czerwiński

SREBRO w kategorii walki +75 kg

BRĄZ w kategorii układy mężczyzn I Dan

Nasza seniorka Dorota Mazur zdobyła ZŁOTO w kategorii walk i ZŁOTO w kategorii układów i została  NAJLEPSZA ZAWODNICZKA SENIOREK STARSZYCH!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *