Podział na grupy w sezonie 2016/2017

Przypominamy podział na grupy w nadchodzącym sezonie 2016/2017.
Treningi zaczynają się od poniedziałku 5 września.
W zakładce KLUB -> TRENINGI jest pełny plan treningów.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą kadrą na sezon 2016/2017, zakładka KLUB->TRENERZY

GRUPA 1
Poniedziałek i Środa godzina 17.00-18.00
Prowadzący Anna Misztal i Dorota Mazur
Wszystkie dzieci początkujące oraz raz w tygodniu tygrysy z niebieską belką (jako dodatkowy trening).

GRUPA 2
Wtorek i Czwartek godzina 17.00-18.00
Prowadząca Martyna Pietrzeniec

FILIP SO.

MICHAŁ ZA.

MICHAŁ DZ.

KUBA ZA.

ADAM NA.

MATEUSZ PI.

MAKSYMILIAN MA.

 

i TYGRYSY z czarną belką

Poniedziałek 19.00-20.30, Wtorek, Środa i Czwartek 20.00-21.00Prowadzący Anna Misztal i Dorota Mazur

GRUPA 3 
Wtorek i Czwartek godzina 18.00-19.00
Prowadząca Martyna Pietrzeniec

DAWID SE.

SONIA GR.

EWA BY.

MARTA TR.

GABRYSIA SA.

KRZYŚ LU.

MAKSYMILIAN SA.

WIKTOR GA.

ŁUKASZ CY.

JULIAN KĘ.

NIKOLA MU.

EMIL SZ.

LUKASZ JA.

MICHAŁ DO.

WOJTEK JA.

MAX CI.

MARCELI KO.

KAJETAN MA.

MICHAŁ ZI.

MIŁOSZ TA.

MAGDA BO.

MATEUSZ ŚW.

 

GRUPA 4
Środy i Piątki godzina 18.00-19.00
Prowadzący Rafał Mach

NATALIA BE.

FILIP WI.

MICHAŁ WĘ.

MACIEJ MO.

ANTONI JU.

MAREK TU.

PIOTR JA.

IGOR RO.

FILIP EJ.

JEREMI ZI.

PIOTR GA.

ŁUKASZ FL.

OSKAR MA.

KRZYŚ FE.

DAMIAN GR.

WIKTORIA GR

JAN KOR.

MARCEL FL.

PAULINA MA.

MATEUSZ GA.

JAKUB KR.

MACIEJ JA.

KAROL WA.
GRUPA 5
Środy i Piątki godzina 19.00-20.00
Prowadzący Karol Siwek

WOJTEK NO.

NIKODEM SI.

BORYS KO.

SEBASTIAN KN.

SZYMON CH.

ALEKSANDER PE.

KAMIL MU.

FILIP KA.

NATAN KI.

ADRIAN SO.

PATRYK KR.

MAJA MA.

JAKUB ST.

MIKOŁAJ WA.

PAWEŁ KO.

MACIEJ RE.

ANTONINA PI.

ZUZANNA PY.

FILIP SC.

OSKAR MŁ

PATRYK WY.

IGOR HR.

KACPER RO.

DAWID KA.

ADAM KO.
GRUPA 6 ( młodzicy od 2006 roku)
Poniedziałek 18.00-19.00, Wtorek i Czwartek 19.00-20.00
Prowadzący Anna Misztal i Dorota Mazur

WOJTEK BO.

PIOTR WŁ.

RÓŻA WŁ.

OSKAR GU.

KAMIL KU.

KAJETAN NA.

ALICJA SZ.

ZOFIA KU.

ANNA GR.

RADEK GO.

MIŁOSZ AN.

BARTEK NU.

DAWID GR.

MARIA SP.

KAJETAN ŚR.

WOJTEK RA.

OLIWIA SK.

KAMIL ST.

MICHAŁ HA.

KONRAD WI.

MATYLDA RY.

JAKUB WĄ.

MAKSYM KA.

CEZARY HI.

KAROL DŁ.
GRUPA 7 ( starsi zawodnicy i seniorzy)

Poniedziałek 19.00-20.30

Wtorek, Środa, Czwartek 20.00-21.00

Prowadzący Anna Misztal i Dorota Mazur

WIKTORIA AR.

OLAF PA.

MARTYNA CI.

PRZEMEK CZE.

MICHAŁ DŁ.

KINGA DO.

BARTEK DŁ.

AGATA JE.

KAROL JA.

KAROL KE.

WERONIKA  KR.

WERONIKA KO.

KRYSTIAN KU.

PIOTR LU.

RAFAŁ MA.

RADEK KR.

ADRIAN RE.

KLAUDIA RE.

PAWEŁ SO.

PIOTR SO.

PRZEMEK FI.

MICHAŁ MU.

KACPER TH.

SŁAWEK KA.

KAROL SI.

TOMASZ KR.

ADAM PA.

KAMIL KA.

SZYMON BA.