Seminarium z samoobrony z trenerem Tomkiem Pałubickim

W sobotę 29 października 2016 na naszej sali mieliśmy przyjemność trenować z kolejnym, specjalnym gościem który odwiedził nasz klub. Trener Tomasz Pałubicki instruktor Koreańskiego HAPKIDO, kickboxingu i boksu na co dzień pracujący również jako trener personalny. Od wielu lat związany ze sztukami walki, również z taekwon-do itf za czasów słynnego STOCZNIOWCA, kolebki pomorskiego taekwon-do, na którym treningi taekwon-do zaczynały takie osoby jak np Pani Iwona Guzowska.
Dwie sesje treningowe w 100% poświęcone były elementom samoobrony. Pady, rzuty, dźwignie i inne na co dzień pomijane elementy w sportowym treningu taekwon-do tu omówione i praktykowane przez wszystkich uczestników szkolenia. To pierwsze ale nie ostatnie spotkanie z Panem Tomkiem, podjęliśmy wspólnie decyzję o współpracy i cyklicznych szkoleniach w naszym klubie.
Seminarium zakończyło się wręczeniem pamiątkowych certyfikatów.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

One thought on “Seminarium z samoobrony z trenerem Tomkiem Pałubickim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *