10 LAT MINĘŁO JAK 1 DZIEŃ…..

10 urodziny Sportowego Klubu Taekwon-do AN-DO w Pruszczu Gdańskim odbyły się 16 lutego 2018 roku w ZSO nr 1 przy ul. Niemcewicza 1. Po przywitaniu zgromadzonych na auli szkolnej gości w części oficjalnej, organizatorki i główni szkoleniowcy klubu, przygotowały prezentację z historią AN-DO. Po niej wręczono podziękowania za współpracę i pomoc w realizacji celów statutowych władzom miasta Pruszcz Gdański reprezentowanym przez Referat Oświaty i Sportu Panią Karolinę Mik i Panią Sylwię Cedrowską, Dyrektorowi Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim Panu Piotrowi Pułkowskiemu, Dyrektorowi ZSO nr w Pruszczu Gdańskim Panu Jarosławowi Karnath i kierownikowi administracyjnemu ZSO nr 1 Panu Andrzejowi Ślusarczyk. Podziękowano również wszystkim pracującym w SKT AN-DO przez ostatnie 10 lat instruktorom: Panu Rafałowi Mach, Panu Karolowi Siwek, Pani Patrycji Kaniowskiej, Pani Martynie Pietrzeniec, Panu Piotrowi Maj, Panu Patrykowi Paterkowi i Panu Patrykowi Lubińskiemu.
Wybrano również i złożono gratulacje wraz z podziękowaniami najlepszym zawodnikom w całej historii klubu. Na tej liście znaleźli się:
Pani Dorota Mazur, Pan Adrian Jakubiszyn, Pan Piotr Maj, Pani Patrycja Kaniowska, Pani Natalia Michoń, Pani Martyna Cichoń i Pan Przemysław Czerwiński.
Zawodnicy klubu przygotowali też z tej okazji niespodziankę trenerkom założycielkom Pani Annie Misztal i Pani Dorocie Mazur. Złożono oficjalne życzenia i odśpiewano huczne 100 lat. Po części oficjalnej poczęstowano gości tortem urodzinowym i rozpoczęła się dyskoteka prowadzona przez DJ GUCIO. Zabawa niesamowita, trwała prawie do białego rana;)))))