INFORMACJE OBOZOWE

KOCHANI OBOZOWICZE

Od piątku 29 maja br. znamy już wytyczne na nasz obóz wydane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i wszystkim jesteśmy w stanie sprostać. Więcej informacji na:

https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-wypoczynek-wytyczne-men-gis-i-mz?fbclid=IwAR35BxqnelQQQFvT020GCLcQe8aM3WRL3hp5SQQxWPAwiBMUQ9RIqNy-u-w

Co do zgody Kuratorium Oświaty to powinna pojawić się na dniach, jak tylko dostaniemy będziemy informować na stronie i FB.

Ponieważ z wiadomych przyczyn nie możemy zrobić spotkania organizacyjnego przed wyjazdem prosimy wszystkich rodziców/opiekunów prawnych o przybycie we wtorek 2.06 lub czwartek 4.06 w godzinach 17.00-19.30 do  ZSO nr 1 w Pruszcz Gdańskim (wyjście ewakuacyjne na halę sportową od ulicy Prusa). Będzie tam biuro klubowe, w którym trenerka Ania będzie odpowiadać na wszystkie Państwa pytania.

Również w tych dniach będzie trzeba odebrać zestaw dokumentów obozowych takich jak:

 – Kartę obozową

–  Oświadczenia

–  Przybornik obozowicza

 – Regulamin wypoczynku

Będzie też możliwość płacenia gotówką w biurze klubowym i dostarczenia danych do faktury.

Wypełnioną kartę oraz oświadczenie trzeba oddać najpóźniej do 16 czerwca. Karty zostawiamy u trenerki Doroty we wtorki lub czwartki w godzinach 17.00- 19.30 w tym samy miejscu, gdzie będzie biuro klubowe (hala widowiskowo-sportowa ZSO nr 1)

Prosimy o wpłaty drugiej raty do 7 czerwca, a trzeciej do 21 czerwca.

PROSIMY WSZYSTKICH O PRZYBYCIE W TYCH DWÓCH DNIACH (2.06 lub 4.06) , UŁATWI NAM TO JUŻ I TAK UTRUDNIONE PRZYGOTOWANIA DO OBOZU 😉 Przed autokarem nie będzie czasu na załatwianie formalności.

Informujemy, że plan atrakcji obozowych ulegnie niewielkiej zmianie ze względu na obostrzenia ale o nowym planie będziemy informować w najbliższym czasie (jesteśmy w trakcie ustalania z kadrą i firmą zewnętrzną).

Godzina wyjazdu poszczególnych grup wychowawców będzie znana ok 20 czerwca.

Dokładne informacje kto jest wychowawcą dziecka będą wysyłane po 17 czerwca (po spotkaniu organizacyjnym z kadrą).