WOREK MEDALI Z CIECHANOWA!!!

W dniach 16-18 listopada 2018 roku w Ciechanowie, już po raz 12 spotykają się zawodnicy trenujący taekwon-do na międzynarodowym turnieju MASTERS MAZOVIA CUP. Tegoroczna impreza zgromadziła 623 zawodników z 52 klubów reprezentujących 7 krajów. Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO na tą imprezę wystawił 17 osobową ekipę.

Anna Misztal- trener, Przemysław Czerwiński-trener/zawodnik, Rafał Mach- sędzia, Piotr Maj- sędzia i 13 zawodników w wieku od 10 do 19 lat.

Pierwszy dzień to starty seniorów i juniorów. Po konkurencjach technicznych układach, tylko Przemkowi udaje się wejść na podium zdobywając BRĄZOWY medal.

Czas na walki. Juniorzy Karol Keler i Krystian Kułakowski z małym niedosytem po walkach finałowych zdobywają obaj SREBRNE medale. Powracająca po kontuzji Martyna Cichoń również SREBRNY medal. Przemek natomiast w finale swojej kategorii nie daje szans przeciwnikom i zdobywa drugi medal ale tym razem najcenniejszy, ZŁOTY! Po pierwszym dniu mamy 5 medali.

Drugi dzień to starty młodszych zawodników w kategorii dzieci i kadetów.

W układach mocno liczebnie obsadzone kategorie (30-40 zawodników) i tylko jednej zawodniczce w tej konkurencji udaje się wejść na podium. Oliwia Skuza wraca do Pruszcza Gdańskiego z BRĄZOWYM medalem.

Kolejna konkurencja. Walki. Kolejne emocje! Pierwsza niespodzianka to debiut młodziutkiej Magdaleny Boroch która po świetnych walkach zdobywa SREBRNY medal.

Wśród chłopaków Szymon Banakowicz wraca również z BRĄZOWYM medalem, a Wojciech Boroch tak jak Przemek nie daje szans rywalom i zwycięża swoją kategorie zdobywając ZŁOTY medal! Pozostali zawodnicy kończą zawody z cennym doświadczeniem.

Bilans po imprezie to 2 ZŁOTE, 5 SREBRNYCH i 2 BRĄZOWE medale!!!

 

ZŁOTO:

PRZEMYSŁAW CZERWIŃSKI – indywidualne walki mężczyzn -85 kg

WOJCIECH BOROCH – indywidualne walki kadetów +60 kg

 

SREBRO:

MARTYNA CICHOŃ – indywidualne walki juniorek +65 kg

KAROL KELER – indywidualne walki juniorów -68 kg

KRYSTIAN KUŁAKOWSKI – indywidualne walki juniorów -56 kg

MAGDALENA BOROCH – indywidualne walki dzieci/dziewczynki -42 kg

 

BRĄZ:

PRZEMYSŁAW CZERWIŃSKI – indywidualne układy mężczyzn II dan

OLIWIA SKUZA – indywidualne układy kadetek stopni uczniowskich 6-4 CUP

SZYMON BANAKOWICZ – indywidualne walki kadetów –60 kg