WOREK MEDALI Z CIECHANOWA!!!

Już po raz XI w Ciechanowie odbywa się międzynarodowy turniej MAZOVIA MASTERS CUP w TAEKWON-DO ITF w dniu 17-19.11.2017. Jak co roku i tym razem nie mogło na tej imprezie zabraknąć reprezentacji z Pruszcza Gdańskiego. Po raz pierwszy na tym turnieju rozegrano kategorie DZIECI i KADETÓW co umożliwiło szerszej grupie zawodników naszego klubu na udział w tych zawodach.

Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO z Pruszcza Gdańskiego reprezentowali:

SENIOR Przemysław Czerwiński i Dorota Mazur

KADET Karol Keler, Krystian Kułakowski i Kacper Thielmann

DZIECI Alicja Szadziewicz, Szymon Banakowicz, Jakub Wąchała, Wojciech Boroch, Konrad Witkowski, Marek Pietrzak

SĘDZIOWIE Patrycja Kaniowska i Rafał Mach

TRENERZY Dorota Mazur i Przemysław Czerwiński

 

Sobotnie starty to kategorie dzieci i kadetów. Po pierwszych konkurencjach technicznych układach, ogromną niespodziankę sprawił Szymon Banakowicz wygrywając całą swoją kategorię i zdobywając ZŁOTY medal. Tuż przed strefą medalową w konkurencji układów odpali Jakub Wąchała i Marek Pietrzak zajmując 5 miejsca. Przed nami najważniejsze. Konkurencje walk. I tu również miłe niespodzianki. Fantastyczna dyspozycja Kuby Wąchały w jego debiucie na zawodach międzynarodowych i od razu ZŁOTO. Kolejny w finale walk znajduje się Szymon Banakowicz. Niestety musi uznać wyższość Białorusina i zdobywa drugi medal tym razem SREBRO. Alicja Szadziewicz i Konrad Witkowski po świetnych pojedynkach kończą z BRĄZOWYM medalem.

Walki KADETÓW to ogromne emocje. Widać już zaawansowanie zawodników i naprawdę wysoki poziom szczególnie u gości zza wschodniej granicy.

Najlepiej w tej kategorii wiekowej wypadł Karol Keler, który mimo małej kontuzji zacięcie toczył swoje pojedynki wygrywając w finale i zdobywając ZŁOTO.

Kacper Thielmann BRĄZ, a Krystian Kułakowski po wyrównanym pojedynku przegrywa walkę o brąz zajmując 5 miejsce.

Niedziela to starty seniorów. Dorota Mazur ZŁOTA w konkurencji układów i walk. NAJLEPSZA ZAWODNICZKA wśród seniorek starszych.

Przemysław Czerwiński SREBRO w technicznej konkurencji układów i ZŁOTO w konkurencji walk. To świetny debiut Przemka w kategorii wiekowej seniora.

Zawody po raz kolejny pokazują dobra szkołę i świetny warsztat trenerski naszego klubu. Odkryty potencjał wśród młodych zawodników jest nadzieją na zbliżający się sezon.

Klub AN-DO wraca z Ciechanowa z aż 11 medalami w tym 6 złotych 2 srebrne i 3 brązowe .

W klasyfikacji medalowej na 45 klubów zajmujemy 6 miejsce!!!!

FANTASTYCZNY WYSTĘP PRUSZCZAŃSKICH ZAWODNIKÓW.